NasiGoreng.pl

Trasa

(Tym?)czasowo w Warszawie

Etap 2: SIERPIEŃ – GRUDZIEŃ 2014
  Etap 1: STYCZEŃ – LIPIEC 2014

    

    

   (5841)

   24 odpowiedzi do artykułu “Trasa

    1. Pawel Autor

     Z tego co się orientuję, to dużo więcej szczęścia rośnie w Laosie, ale trzeba uważać, bo jest nielegalne i można przedawkować:-). Ale w Dalat rzeczywiście podoba mi się dużo bardziej niż na wybrzeżu….

    1. Pawel Autor

     Jest szansa, że w Tajlandii pojawimy się nawet 3 razy, więc będzie okazja, żeby również poznać ich gospodarkę (cokolwiek miałeś na myśli:-))

    1. Pawel Autor

     No właśnie mało wyjątkowy ten stan wyjątkowy – nastawiałem się na większe emocje. W niedzielę były wybory, więc myślałem, że trafimy na jakieś demonstracje, tam bardziej piknik, miasteczko namiotowe i biznes pamiątkowy (flagi, koszulki, czapeczki) związany z protestami i opozycją. Podsumowując – na Ukrainie pewnie więcej się dzieje. Pozdrawiamy z Kambodży.

     1. Alualu

      WTF???? GDZIE PRYGODY, Z KTÓRYCH PRZECIEŻ JESTEŚCIE ZNANI NAWET GDY NIE SĄ PRAWDZIWE?????????????????????

    1. Pawel Autor

     Jak odpowiemy, że to część Indii, to oberwiemy kamieniem w głowę od miejscowych, jak wspomnimy o związkach z Pakistanem, to nas zastrzeli hinduskie wojsko, które stoi na każdym rogu ulicy…

   1. xhoklas

    czekamy na post o Indiach, no i życzę lepszej kuchni gdzie główne składniki to olej i ryż…..

   2. Mariusz

    No hello, już indie i pakistan, teraz nepal, a wy nam serwujecie odgrzewane kotlety w rodzaju „w poprzednim kwartale”. Toz to nie bar mleczny 😛 BTW, nie mozecie sobie zalozyc twittera?

    1. Pawel Autor

     Mariusz,juz dzis, specjalnie na Twoja prosbe, nowy wpisz „Indii i Pakistanu”. Co do twittera to pozostawimy na razie to medium Sikorskkiemu i Kurskiemu.